« Квітень 2018»
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Записей не найдено.

« Квітень 2018»
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Міжнародне товариство Польських Підприємців в Україні – це об’єднання українсько-польських підприємств та підприємств з польським капіталом що працюють на українському ринку. Товариство працює в Києві з 1996 року і являє собою осередок взаємної підтримки. Офіс Товариства є найбільш відвідуваним польським осередком в Києві,  де кожен може отримати необхідну інформацію, а у разі потреби – необхідну допомогу. За час своєї діяльності МТППУ об’єднало навколо своїх ідей та цінностей понад 60 найбільших польських компаній, що працюють на українському ринку.
Метою діяльності  Міжнародного товариства Польських Підприємців в Україні є сприяння економічній співпраці між підприємцями України та Польщі та захист спільних інтересів підприємств, що входять до складу Товариства.
Якщо Ви вирішили розпочати співпрацю з польськими компаніями, або як представник польського бізнесу спрямувати інвестиції в Україну, МТППУ є вихідною точкою для Вас!
Робота Товариства направлена на досягнення наступних цілей:

 • Сприяння збільшенню інвестицій польських підприємств в українську економіку;
 • Інформування суспільства про економічну співпрацю України і Польщі;
 • Організація співпраці з представниками урядових структур, бізнесу та громадських організацій в економічній та господарській сферах.

Підприємства, що входять до складу організації, мають можливість захищати свої інтереси як єдине ціле, як єдиний бізнес-організм. МТППУ здійснює підтримку своїх членів в наступних напрямках:

 1. Інформаційний
  • МТППУ забезпечує доступ до бази даних польських компаній, що працюють в Україні та допомагає налагодити співпрацю з українськими партнерами;
  • Надає інформаційну допомогу в правових, організаційних та економічних справах;
  • Налагоджує прямі контакти на всеукраїнському та міжнародному рівні;
  • Розповсюджує та надає інформацію про заплановані бізнес заходи.
 2. Юридичний
  • МТППУ представляє і захищає законні інтереси організації та її членів у державних та громадських органах;
  • Надає підтримку у проблемних питаннях зі сфери права та податків.
 3. Організаційний
  • МТППУ бере участь у підготовці та проведенні заходів науково-практичного характеру (конференцій, семінарів, круглих столів), організації виставок та презентацій;
  • Надає послуги з перекладу статутних, податкових, митних та судових документів, забезпечує усний переклад під час зустрічей та офіційних заходів.

Робота Товариства базується на координації спільних дій та поєднанні зусиль усіх його членів. У свою чергу, узгоджена та успішна діяльність польських компаній є важливим фактором стабільності українського ринку. Адже не секрет, що до останнього часу польські підприємці стабільно збільшували об’єм своїх інвестицій в Україну. Найбільші обсяги прямих інвестицій з Польщі були направлені в страховий та виробничий сектори, а також в сферу торгівлі товарами щоденного попиту. Компанії, що входять до складу МТППУ, готові ділитися досвідом як з українськими так і з іноземними підприємцями.
Ми відкриті до відповідальної та плідної співпраці.

 

Партнери товариства: