TDM Electronics S.A. на українському ринку

Команда PLP Law Group успішно реалізувала проект виходу на український ринок польської компанії TDM Electronics S.A., а також продовжує надавати їй комплексний супровід у веденні господарської діяльності в Україні.


TDM Electronics S.A. з 2006 року професійно займається господарською діяльністю у сфері демілітаризації, перепродажу та утилізації надлишків військових запасів, які знаходяться у володінні Європейських Міністерств Оборони, а також цивільного професійного телекомунікаційного обладнання та інфраструктури.
В рамках проекту були надані юридичні консультації та правова допомога щодо вибору оптимальної організаційно-правової форми діяльності на території України, здійснено повний супровід реєстрації юридичної особи та отримання дозволу на працевлаштування директора-іноземця. Надано консультації з податкового та митного права.
Загальний юридичний супровід проекту здійснювала команда юристів PLP Law Group під загальним керівництвом Керуючого партнера Иван Легейда (Ivan Legeida) у складі провідного юриста практики Корпоративного права Костянтин Сьомочкін та провідного юриста Практики податкового та митного права Віталій Кемінь.