Інформуємо, що до МТППУ приєдналися нові компанії

Шановні Колеги!
Із задоволенням інформуємо, що до МТППУ приєдналися нові компанії:
- ТОВ «МАРБЕТ» (виробник м'яких меблів, власної лінійки товарів із пінополістиролу, стельових плит та багетів).
- Представництво «ЛОТОС ОІЛ Сп. з о. о.» (предметом діяльності є виробництво і дистрибуція мастильних засобів: готових машинних та промислових мастил, технічних мастил, базових мастил, автокосметики та автохімії; також розвиває професійний сервіс мастильних рідин).
- Дочірнє підприємство «Коніка Мінолта Україна» (пропонує продукти, послуги та рішення, які мають важливе значення для всіх областей цифрових зображень. Особлива увага приділяється управлінню документами та іншим рішеням для офісних і виробничих потреб, особливо в області кольорового друку, а також витратних матеріалів).
- ТДВ «Інтер-Ріск Україна» (компанія експертів, серед яких досвідчені юристи, адвокати, комунікатори; відповідає за імідж своєї компанії, гарантує абсолютну прозорість та законність діяльності, а також збереження даних в електронному вигляді та моніторинг дій, забезпечує максимальну ефективність переговорного процесу, надає постійні інформаційні послуги боржникові).
- ПАТ «Ідея Банк»
- ТзОВ «ЕВЛ Україна» (надає інформаційно-консультаційні послуги з працевлаштування за кордоном).
- ТОВ «Юридичний центр правового партнерства» (юридичні послуги, медіаційні послуги, бухгалтерський/податковий облік, інвестиційний брокеридж).
- ТОВ «Агро Іст Трейд» (сфера діяльності: заготівля та купажування меду натурального).
- ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» (найбільше в Україні підприємство з виготовлення пресованого алюмінієвого профілю).
- ПП «МіМ» (продукція: підшипники, сальники; ремені (Чехія, Польща, Китай), ремені до комбайнів, запчастини для комбайнів (імпортних і вітчизняних); рукави, сальники, набивка, техпластина; пароніт, ланцюги, ізострічка ПХВ).
- Вельтон - це найбільший виробник напівпричепів і причепів у Польщі та один з 10 провідних виробників в Європі. Одержувачами продуктів компанії є транспортні, будівельні, виробничі, сільськогосподарські і розподільні фірми в країні, а також іноземні дилери вантажних транспортних машин і напівпричепів. Компанія є піонером в галузі використання сучасних технологій виробництва в галузі причепів і напівпричепів в Польщі. Завдяки розвиненій конструкційній базі, автоматизації та роботизації виробничого процесу, Вельтон конкурує сьогодні з міжнародними гравцями щодо якості та обсягу асортиментної пропозиції. 
- Компанія Luxoft є лідером у розробці замовленого ПЗ і демонструє постійне зростання протягом 15 років своєї присутності на ринку. Luxoft пропонує висококласні рішення в області IT-розробок і проектування, R&D та вбудованих систем. Luxoft надає послуги як незалежним розробникам, так і великим корпоративним клієнтам з різних областей бізнесу, таких як фінанси, автомобільна промисловість, телекомунікації та електронна комерція. Нашими замовниками давно є Deutsche Bank, UBS, Harman-Becker, Boeing, IBM та інші.

Офіси Luxoft знаходяться в 15 країнах на чотирьох континентах. В Україні Luxoft представлений починаючи з 2005 року і є найбільш активним роботодавцем для фахівців у сфері IT, стабільно утримуючи звання найбільш великою за кількістю IT-компанії країни. Офіси Luxoft знаходяться в Києві, Одесі і Дніпропетровську. Більш детальна інформація на сайті ww.wluxoft.com
Інфомацію про компанії можна отримати у офісі МТППУ.

Запрошуємо до співпраці!